Filtruj

Praca Instruktor - Radom

Instruktor zajęć taneczno-edukacyjnych - dołącz do zespołu FRAJDY

nowa oferta
NPOW FRAJDANPOW FRAJDA
Radom

NPOW Frajda poszukuje elastycznych, gotowych do nauki osób (a szczególnie studentów kierunków pedagogiczno-psychologicznych), które pasjonują się tańcem i rozwojem dzieci , i chcą tą pasją dzielić się z innymi. Oferujemy pracę przy realizacji programu dydaktycznego kreatywnej szkółki tańca Fra...

28.05.202428.05.2024
od 2000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

135 - INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Radom

Zakres obowiązków: Organizacja i prowadzenie zajęć opiekuńczo - terapeutycznych w celu aktywizacji psychoruchowej. Współpraca w zadaniach dotyczących zaspokajania potrzeb fizjologicznych oraz w spożywaniu posiłków. Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zadań. Wymagania: wykształcenie - wy...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

przedstawiciel Handlowy Nails Company !!!

NAILS COMPANYNAILS COMPANY
Szydłowiec

Twój zakres obowiązków Praca w sprzedaży jest Twoją pasją? Jednym z Twoich atutów jest łatwość nawiązywania trwałych relacji z ludźmi? Spróbuj swoich sił jako Przedstawiciel Handlowy w Nails Company International! Poszukujemy do naszego zespołu kolejnej osoby nastawionej na rozwój, zdrową rywaliza...

20.05.202420.05.2024
od 5000 zł