Filtruj

Praca Instruktor - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Sklepu - niepełny etat-Lidl

LIDL POLSKALIDL POLSKA
Siedlce

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć! W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik Sklepu - niepełny etat Miejsce pracy: Siedlce, powiat siedlecki, ul. Partyzantów 16A Wynagrodzenie 50% etatu: 2280- 250...

22.04.202422.04.2024
od 2280 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

INSTRUKTOR PŁYWANIA

ZAJĘCIA PŁYWANIA I GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ MGR WOJCIECH FOLWARSKIZAJĘCIA PŁYWANIA I GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ MGR WOJCIECH FOLWARSKI
Siedlce

Zakres obowiązków: Nauka pływania dzieci w wieku przedszkolno - szkolnym. Praca w godzinach 16.00-21.00 zgodnie z grafikiem. Praca: Siedlce i okolice. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Instruktor sportu uprawnienia instruktora pływania...

02.04.202402.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię instruktora/kę jazdy konnej

PIOTRPIOTR
Błogoszcz

Szukamy osoby dyspozycyjnej potrafiącej pracować z dziećmi. Mamy wiele ułożonych koni i wiele chętnych na jazdy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagane porzadkowosc sumienność i dobry stosunek do pracy. Mile widziane mile usposobienie i otwartość....

19.04.202419.04.2024