Filtruj

Praca Instytucja Finansowa - Wągrowiec

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca finansowy Wągrowiec

HENRYKAHENRYKA
Wągrowiec

Doradca finansowy w PP Kasy Stefczyka Wągrowiec Oczekujemy: zaangażowania, dobrej organizacji czasu pracy , umiejętności pracy pod presją, zdolności organizacyjnych, samodzielności i kreatywności, nastawienia na realizację zadań i osiąganie założonych celów min. średnie wykształcenie doświadc...

09.06.202409.06.2024
od 4400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowy

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Wągrowiec

Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu Dyrektor Izby Administracji Skarbowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Księgowy do spraw rachunkowości w Referacie Rachunkowości (SER) w Urzędzie Skarbowym w Wągrowcu Księgowy Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Dokonuje rozliczeń poda...

21.05.202421.05.2024

Praca - Opiekun klienta

LUDOWY BANK SPÓŁDZIELCZYLUDOWY BANK SPÓŁDZIELCZY
Ryczywół

Główne zadania: Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku Aktywna sprzedaż produktów bankowych, Koordynowanie wniosków kredytowych, Przeprowadzanie kontroli u kredytobiorców, Bieżąca obsługa Klienta, Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku. Oczekiwania: Ł...

22.05.202422.05.2024
od 4242 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0477 s