Filtruj

Praca Instytucja - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla muzyków / nauczycieli muzyki z Ukrainy

SZKOŁA MUZYCZNYCH TALENTÓW KWINTASZKOŁA MUZYCZNYCH TALENTÓW KWINTA
Łódź

Jesteśmy instytucją artystyczną działającą od 26 lat.Zadanie polega na przeprowadzeniu dodatkowych lekcji nauki gry na instrumentach w szkole podstawowej oraz nauki śpiewu.Wymagania:- wykształcenie muzyczne: nie mniej niż średnie- dostępność w godzinach popołudniowych- doświadczenie z dziećmi, kursy...

21.05.202421.05.2024

Account Manager - Sprzedaż do Instytucji Publicznych

ORANGE POLSKA S. A.ORANGE POLSKA S. A.
Łódź

Twój zakres obowiązków: pracuj na własnym portfelu klientów z obszaru Instytucji Publicznych, dbaj o ich rozwój i odpowiadaj na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby w zakresie cyfrowej transformacji zostań doradcą i sprzedawcą kompleksowych rozwiązań cyfrowych (telekomunikacyjnych, ICT, IoT, c...

06.05.202406.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

PSYCHOLOG

PLACÓWKA OPIEKUNCZO-WYCHOWAWCZAPLACÓWKA OPIEKUNCZO-WYCHOWAWCZA
Łask

Zakres obowiązków: sporządzanie diagnozy psychofizycznej wychowanków, pomoc w opracowywaniu planów pomocy dziecka, prowadzenie arkusza badań i obserwacji, współpraca ze społecznością placówki oraz instytucjami Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) [Umiejętność 1] : kreatywność, em...

08.05.202408.05.2024