Filtruj

Praca Inter - Gdynia

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier - Gdynia INTER-TEAM

INTER -TEAM SP. Z O.O.INTER -TEAM SP. Z O.O.
Gdynia

Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw towaru. Rozkładanie towaru w magazynie. Przygotowywanie towaru do wysyłki. Oczekujemy: Dobrej organizacji pracy własnej. Systematyczności oraz dokładności. Umiejętności pracy w zespole. Komunikatywności. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowis...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Biuro obsługi klienta - dział części - warsztat samochodowy

MARIUSZ SOKOŁOWSKIMARIUSZ SOKOŁOWSKI
Gdańsk

Eurowarsztat Inter-Auto s.c. poszukuje pracownika Działu Części. Jesteśmy warsztatem z wieloletnim doświadczeniem, serwisujemy wszystkie marki samochodów. Posiadamy również stacje diagnostyczną oraz myjnię samochodową. Zakres obowiązków: Wyszukiwanie i zamawianie części samochodowych niezbędnych d...

11.06.202411.06.2024

Kasjerka

Gdańsk

Inter Cars SA jest polską firmą od lat wyznaczającą standardy rynku dystrybucji części do samochodów i motocykli. To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się ugruntowaną pozycją na rynku. Poszukujemy osób, które, tak jak my, są otwarte na nowe wyzwania i gotowe stale rozwijać swoje talenty i dzi...

07.06.202407.06.2024