Filtruj

Praca Intersnack

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Stażysta w Dziale Projektów

nowa oferta
INTERSNACK POLANDINTERSNACK POLAND
Niedźwiedź

Do naszego Zakładu Produkcyjnego w Słomnikach poszukujemy Stażystki / Stażysty w Dziale Projektów. W trakcie odbywania stażu wybrana osoba będzie miała możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji będącej lider w produkcji słonych przekąsek Kogo szukamy: ·Absolwentów...

09.05.202409.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POZOSTALI PRACOWNICY OCHRONY OSÓB I MIENIA

ARMA SP. Z O.O.ARMA SP. Z O.O.
Niedźwiedź

Zakres obowiązków: dozór obiektu Intersnack Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zaświadczenie o niekaralności...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)

Niedźwiedź

Zakres obowiązków: sprzątanie obiektu Intersnack Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0206 s