Filtruj

Praca Intersport S A - Cholerzyn

1-3 z 3 ofert pracy

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

INTERSPORT POLSKA S. A.INTERSPORT POLSKA S. A.
Cholerzyn

Zakres obowiązków: Księgowanie dokumentów zakupu towarów i korekt, uzgodnienia rozrachunków z kontrahentami, rozliczenia z pracownikami z tytułu zaliczek i podróży służbowych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wykształcenie średnie/wyższe Znajomość pakietu Office Wymagane doświad...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. contentu /INTERSPORT Cholerzyn

Cholerzyn

INTERSPORT to światowa, znana i ceniona sportowa marka detaliczna. INTERSPORT jest tworzony przez zespół profesjonalistów, których łączy pasja do sportu i chęć dzielenia się nią z innymi. Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie! ...

04.04.202404.04.2024

Sprzedawca/INTERSPORT CH Zakopianka Kraków

Kraków

INTERSPORT to światowa, znana i ceniona sportowa marka detaliczna. INTERSPORT jest tworzony przez zespół profesjonalistów, których łączy pasja do sportu i chęć dzielenia się nią z innymi. Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie! O...

22.04.202422.04.2024