Filtruj

Praca Interwencyjne - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

KELNER

Elbląg

Zakres obowiązków: Obsługa klientów, dbanie o stanowisko pracy, przyjmowanie zamówień. Jedna zmiana 08:00- 16:00. Oferta prac interwencyjnych ze wskazanym kandydatem. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK POWIERZCHNI PŁASKICH

Elbląg

Zakres obowiązków: Sprzątanie powierzchni Jedna zmiana 6-14 Miejsce pracy: siedziba firmy + teren miasta Elbląg Oferta pracy w ramach prac interwencyjnych ze wskazanym kandydatem Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

Pracownik ochrony - załogi interwencyjne - Elbląg

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Elbląg

Zakres obowiązków: Ochrona osób i mienia Patrole interwencyjne Wymagania: Posiadanie aktualnego zaświadczenia KRK Aktualne orzeczenie kwalifikacji KPOF Legitymacja do broni obiektowej Ważne prawo jazdy kat.B Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie Stałe wynagro...

08.05.202408.05.2024