Filtruj

Praca Investment - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta – Koszalin

nowa oferta
DSA INVESTMENT S. A.DSA INVESTMENT S. A.
Koszalin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Za co będziesz odpowiedzialny: · obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych naszą ofertą · sprzedaż bezpośrednia w modelu stacjonarnym oraz zdalnie · kontakt z klientem i udzielenie mu pomocy oraz dopasowanie dla Niego najlepszych rozwiązań WYMAGANIA: Od kandydatów wymagamy: ...

05.07.202405.07.2024

Koszalin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Za co będziesz odpowiedzialny: · obsługa potencjalnych klientów zainteresowanych naszą ofertą · sprzedaż bezpośrednia w modelu stacjonarnym oraz zdalnie · kontakt z klientem i udzielenie mu pomocy oraz dopasowanie dla Niego najlepszych rozwiązań WYMAGANIA: Od kandydatów wymaga...

02.07.202402.07.2024

Doradca Klienta Sizeer/Koszalin/C.H. Forum

MARKETING INVESTMENT GROUPMARKETING INVESTMENT GROUP
Koszalin

Streetwear na ulicach Twojego miasta? Możesz mieć na to wpływ! Dołącz do naszego Teamu, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Klienta Sizeer [praca na umowę zlecenie w wymiarze ok. 3/4 etatu) Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, sprzedaż, dbałość o wygląd salonu i pre...

06.05.202406.05.2024