Filtruj

Praca Inzynier Budowlany - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

INŻYNIER BUDOWLANY

nowa oferta
DB-HALEDB-HALE
Olsztyn

Firma DB-HALE zatrudni Inżyniera Zapewniamy:- stałą pracę w stabilnej firmie,- zatrudnienie na umowę o pracę,- możliwość rozwoju zawodowego,- wynagrodzenie ustalane indywidualnieWymagania od kandydatów:- znajomość podstawowych programów: MS Office, AutoCAD,- systematyczność, dokładność, punktualność...

09.05.202409.05.2024

Inżynier budowy

nowa oferta
STE CAPITAL SP. Z O.O.STE CAPITAL SP. Z O.O.
Olsztyn

Opis stanowiska:Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która poszukuje Inżyniera Budowy.Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad realizacją projektów budowlanych, zapewnienie zgodności z wymaganiami technicznymi oraz terminowością wykonania prac.Obowiązki:- Nadzór n...

08.05.202408.05.2024

Inżynier robót sanitarnych

ADAMIETZ SP. Z O.O.ADAMIETZ SP. Z O.O.
Olsztyn

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, powiększamy nasz zespół realizujący projekty na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Inżynier robót sanitarnych Twoje obowiązki koordynacja prac instalacyjnych, wsparcie kierownika robót sanitarnych bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych p...

30.04.202430.04.2024