Filtruj

Praca Inzynier Budownictwa - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier Budowy Robót Mostowych bez doświadczenia

KRZYSZTOF GRODZICKIKRZYSZTOF GRODZICKI
Tarnów

DETAL MOSTY – firma zajmująca się budową oraz remontami obiektów mostowych, działająca jako Generalny Wykonawca, poszukuje pracownika na stanowisko: Inżynier Budowy Robót Mostowych Opis stanowiska: - Koordynacja oraz nadzór robót mostowych - Współpraca z biurem technicznym w zakresie zgłaszania ...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWNIK BUDOWY (O)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE TARIZOLACJA SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE TARIZOLACJA SP. Z O.O.
Tarnów

Zakres obowiązków: Planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją projektów budowlanych. Zarządzanie zespołem pracowników oraz podwykonawców na placu budowy. Sporządzanie dokładnych przedmiarów i kalkulacji robót. Kontrola jakości, terminowości oraz budżetu projektów. Współpraca z inżynierami, proj...

05.04.202405.04.2024

Kierownik robót torowych/drogowych z uprawnieniami

POLKOL SP. Z O.O.POLKOL SP. Z O.O.
Brzesko

Firma POLKOL Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczewie, działająca w branży kolejowej, drogowej i kubaturowej na terenie Polski i Niemiec poszukuje do swojego zespołu KIEROWNIKA ROBÓT TOROWYCH/DROGOWYCH z doświadczeniem w robotach na podtorzu, tj. roboty ziemne podtorza, wbudowanie warstwy z niesortu, ...

17.04.202417.04.2024