Filtruj

Praca Inzynier Budowy - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

starszy specjalista

nowa oferta
BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Bydgoszcz

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy specjalista do spraw realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych w Zespole Inwestycji Wydziału Inwestycji i Remontów 85-090 Bydgoszcz ul. Powstańców Wielkopolskich 7 Zakres z...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier budowy

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE WALDEMAR WINIARCZYKUSŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE WALDEMAR WINIARCZYK
Bydgoszcz

Firma budowlana zatrudni na stanowisko Kierownika BudowyWymagania:- wykształcenie wyższe o profilu budowlanym lub w trakcie nauki- znajomość programu AutoCad i programów kosztorysowych- dobra znajomość: pakietu MS Office (w szczególności Excel)- prawo jazdy kat. B- mile widziana znajomość języków ob...

13.05.202413.05.2024

INŻYNIER BUDOWY(NR 1295)

WOLFTHERM SP. Z O.O. SP. K.WOLFTHERM SP. Z O.O. SP. K.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Planowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa, wymogami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramami, wsparcie kierownictwa budowy przy sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji, organizacja materiałów niezbędnych do realizacji inwestycji. m-ce pracy: budowy na...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0347 s