Filtruj

Praca Inzynier Budowy - Sochaczew

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier przygotowania produkcji

nowa oferta
UNIBEP S. A.UNIBEP S. A.
Sochaczew

Twój zakres obowiązków Przygotowywanie, nadzorowanie i koordynowanie przedmiarowania na budowie, Analizę oraz weryfikacja projektów budowlanych; wyłapywanie kolizji/ błędów projektowych, Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz przeprowadzanie przetargów na roboty podwykonawcze, Przeprowadzanie i/lub...

11.05.202411.05.2024

Poszukiwany Inżynier Budowy

nowa oferta
ŁUKASZŁUKASZ
Grodzisk Mazowiecki

Poszukiwany Inżynier budowy, praca na zakładach w Grodzisku oraz Tomaszowie Mazowieckim. Praca bezpośrednio na budowie, remont zakładów produkcyjnych. Umiejętność dogadywania się z inwestorem oraz podwykonawcami będzie dużym atutem. Stawka do ustalenia, umowa na pełny etat/ umowa o pracę....

09.05.202409.05.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier budowy - Instalacje elektryczne

MARCIN SOKOŁOWSKIMARCIN SOKOŁOWSKI
Szeligi

OPIS STANOWISKA: - samodzielne prowadzenie projektu z zakresu instalacji elektrycznych/teletechnicznych - współpraca z pracownikami/podwykonawcami - przygotowywanie harmonogramu - nadzór bezpośredni - przygotowywanie kosztorysów prac - współpraca z Klientem WYMAGANIA: - wykształcenie wyższe ...

08.05.202408.05.2024
od 5000 zł