Filtruj

Praca Inzynier Instalacji Sanitarnych - Reda

1-3 z 3 ofert pracy

inżynier ds. instalacji i urządzeń sanitarnych

RANDSTADRANDSTAD
Reda

Dla mojego Klienta, firmy oferującej nowoczesne techniki grzewcze i instalacyjne wykonywane na dużych obiektach - hotele, biurowce, apartamenty, fabryki szukam osoby na stanowisko inżyniera ds. instalacji i urządzeń sanitarnych. Jeżeli masz doświadczenie w tym zakresie albo jesteś absolwentem studió...

06.06.202406.06.2024

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Reda

Dla mojego Klienta, firmy oferującej nowoczesne techniki grzewcze i instalacyjne wykonywane na dużych obiektach - hotele, biurowce, apartamenty, fabryki szukam osoby na stanowisko inżyniera ds. instalacji i urządzeń sanitarnych . Jeżeli masz doświadczenie w tym zakresie albo jesteś absolwentem studi...

INSPEKTOR NADZORU DO SPRAW SANITARNYCH

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA BAŁTYK W GDYNISPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA BAŁTYK W GDYNI
Gdynia

Zakres obowiązków: Przygotowywanie, sprawdzanie kosztorysów. Przestrzeganie prawidłowej realizacji robót w zakresie jakości . Dokonywanie rozliczeń ilościowo materiałowych. Uczestniczenie w przeglądach technicznych obiektów oraz przygotowywanie , sprawowanie nadzoru nad określonymi przeglądami insta...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0194 s