Filtruj

Praca Inzynier Mechanik - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Konstruktor

WULKAN S. A.WULKAN S. A.
Częstochowa

Konstruktor Twój zakres obowiązków projektowanie oprzyrządowania odlewniczego oraz obróbczego, sporządzanie dokumentacji technicznej, nadzór nad aktualizacją dokumentacji technicznej, opracowywanie rysunków technicznych. Nasze wymagania wykształcenie wyższe (inżynier mechanik, odlewnik lub pokrewne)...

04.05.202404.05.2024

Technolog/Inżynier Procesu

SZYMONSZYMON
Częstochowa

Nazwa stanowiska: technolog/inżynier procesu Miejsce pracy- wtryskownia W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do wsparcia na stanowisku technologa/inżyniera procesu. Zakres obowiązków: - tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej, - nadzór nad zleceniami napraw w zewnęt...

17.08.202317.08.2023
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Częstochowa

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023