Filtruj

Praca Inzynier Produkcji - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Energetyki

ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY SP. J.ZAKŁADY PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY SP. J.
Białystok

Opis Firma Zakłady Produkcji Kruszyw sp. j. poszukuje energetyka, który chciałby dołączyć do naszego dynamicznego zespołu. Stanowisko: Energetyk Miejsce pracy: Szumowo - główna siedziba firmy oraz nasze inne oddziały Obowiązki: Zapewnienie niezawodnego i optymalnego funkcjonowania naszej infr...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ustawiacz Maszyn / Młodszy Ustawiacz Maszyn (Rosti Poland)

ROSTI POLANDROSTI POLAND
Białystok

ROSTI Poland jest firmą produkcyjną z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: USTAWIACZ MASZYN Główne obowiązki: Obsługa maszyn wtryskowych oraz drukarek, ustawianie parametrów. Diagnoza oraz rozwiązywanie problemów technicznych. Współpraca z dział...

22.08.202322.08.2023

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Białystok

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0259 s