Filtruj

Praca Inzynier Produkcji - Runowo

1-3 z 3 ofert pracy

INŻYNIER PROCESU PRODUKCJI

BIOMASA PARTNER GROUP S. A.BIOMASA PARTNER GROUP S. A.
Runowo

Zakres obowiązków: Nadzór nad obsługą elektrociepłowni i linii do produkcji peletu (suszarnia, granulacja, pakowanie) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) język obcy - ...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier procesu produkcji

Runowo

Nadzór nad obsługą elektrociepłowni i linii do produkcji peletu (suszarnia, granulacja, pakowanie)...

03.04.202403.04.2024

Inżynier optymalizacji produkcji

LIBRU SEA SP. Z O.O.LIBRU SEA SP. Z O.O.
Lębork

Inżynier optymalizacji produkcji Twój zakres obowiązków Tworzenie i promowanie silnej kultury ciągłego doskonalenia w zakładzie; Inicjowanie, definiowanie i koordynowanie projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych i pomocniczych Identyfikowanie obszarów do podjęcia działań korygujący...

03.03.202403.03.2024