Filtruj

Praca Inzynier Robot Sanitarnych - Gdańsk

Kierownik robót sanitarnych sieci oraz instalacji zewnętrznych

DEKPOL BUDOWNICTWODEKPOL BUDOWNICTWO
Gdańsk

Spółka Dekpol Budownictwo jest częścią Grupy Dekpol. Na przestrzeni prawie 30 lat działalności osiągnęliśmy wiodącą pozycję jako generalny wykonawca projektów budownictwa kubaturowego. Jesteśmy klasyfikowani w rankingu TOP 15 firm budowlanych PwC w Polsce. Specjalizujemy się w budowie m.in. inwestyc...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier Budowy Instalacji Sanitarnych

EXPERUM HREXPERUM HR
Gdańsk

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Budowy Instalacji Sanita...

24.05.202424.05.2024

INŻYNIER BUDOWY - BRANŻA SANITARNA

KAMARO SP. Z O.O. SP. K.KAMARO SP. Z O.O. SP. K.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Weryfikacja dokumentacji wykonawczej. Ofertowanie zakresów robót. Prowadzenie kontroli robót podwykonawców. Przygotowywanie dokumentacji budowy. Raportowanie postępów prac. Współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym lic...

16.05.202416.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0455 s