Filtruj

Praca Inzynier Rozwoju Produktu - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Robót Elektrycznych

GREENWAY POLSKA SP. Z O.O.GREENWAY POLSKA SP. Z O.O.
Gorzów Wielkopolski

Kierownik Robót Elektrycznych Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski Twój zakres obowiązków praca w zespole odpowiedzialnym za budowę infrastruktury na potrzeby stacji ładowania pojazdów elektrycznych, a w szczególności: planowanie i harmonogramowanie wykonywania robót w zakresie prac budowlano-instalac...

07.06.202407.06.2024

Inzynier jakości

SILCARE SP. Z O.O. SP. K.SILCARE SP. Z O.O. SP. K.

Inżynier jakości Twój zakres obowiązków Monitorowanie i ocena procesów produkcyjnych pod kątem jakości Opracowywanie i wdrażanie procedur kontroli jakości Przeprowadzanie audytów jakościowych oraz analiza wyników Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych w procesie produkcyjnym Ws...

11.03.202411.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023