Filtruj

Praca Inzynier Utrzymania - Kutno

Inżynier/ Technik utrzymania ruchu na produkcji (praca na I zmianę)

JOLANTAJOLANTA
Kutno

Międzynarodowa Firma produkcyjna poszukuje do swojego zespołu kandydata z doświadczeniem i wykształceniem technicznym na stanowisko: Inżynier/ Technik utrzymania ruchu na produkcji Gwarantujemy: Długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Możliwość zdobycia unikalnych umiejętności i d...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inżynier Utrzymania Ruchu

POLFARMEXPOLFARMEX
Kutno

POLFARMEX S.A. – firma farmaceutyczna poszukuje pracownika do Działu Utrzymania Ruchu w Kutnie na stanowisko: INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU Miejsce pracy : Kutno Zadania jakie przed Tobą postawimy: Organizacja i bezpośredni nadzór nad realizacją przeglądów maszyn, urządzeń, instalacji w tym przygot...

21.05.202421.05.2024

Inżynier mechanik

INDORAMA VENTURES RECYCLING POLAND SP. Z O.O.INDORAMA VENTURES RECYCLING POLAND SP. Z O.O.
Łęczyca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń i maszyn, wykonywanie konserwacji i przeglądów okresowych maszyn oraz urządzeń według harmonogramu pod kątem mechanicznym oraz prowadzenie stosowanej dokumentacji w tym zakresie, wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn i urzą...

11.06.202411.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0223 s