Filtruj

Praca Inzynier - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

INŻYNIER BUDOWNICTWA

ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI SP. Z O.O.ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI SP. Z O.O.
Chełm

Zakres obowiązków: Koordynacja i nadzór nad pracownikami, współpraca z kierownikiem budowy, nadzór nad terminowym wykonaniem prac. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - znajomość programów...

30.01.202430.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

inżynier budownictwa

Chełm

Koordynacja i nadzór nad pracownikami, współpraca z kierownikiem budowy, nadzór nad terminowym wykonaniem prac....

29.01.202429.01.2024

Inżynier budowy/Kierownik Robót/Kierownik Budowy (przebudowa Tesco)

MAGDALENAMAGDALENA
Krasnystaw

Twój zakres obowiązków: ·codzienne przebywanie na budowie, rozwiązywanie kolicji. ·nadzór i koordynacja prac realizowanych przez podwykonawców w celu zagwarantowania pełnej zgodności z zakresem, budżetem, harmonogramem i wytycznymi jakościowymi, ·pomoc przy wyszukiwaniu podwykonacwó, dostawców ma...

24.04.202424.04.2024