Filtruj

Praca Inzyniera - Koszalin

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL TEORETYCZNYCH I PRAKTYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH W BRANŻY INSTALACJI SANITARNYCH

Koszalin

Zakres obowiązków: praktyczna i teoretyczna nauka zawodu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) - mgr inżynier, inżynier ( praktyczne i teoretyczne przedmioty zawodowe w zakresie instalacji sanitarnych ) - technik ( praktyczne przedmioty zawodowe ...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL TEORETYCZNYCH I PRAKTYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH W ZAKRESIE GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

Koszalin

Zakres obowiązków: teoretyczna i praktyczna nauka zawodu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) w zakresie teoretycznych i praktycznych przedmiotów: - mgr inżynier, inżynier ( w zakresie informatyki, grafiki komputerowej, poligrafii cyfrowej), - l...