Filtruj

Praca It Pomoc - Bytów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca międzynarodowy C+E

nowa oferta
MARENO HANDEL I TRANSPORT POLSKA SP. Z O.O.MARENO HANDEL I TRANSPORT POLSKA SP. Z O.O.
Bytom

Kierowca międzynarodowy C+E Miejsce pracy: Bytom Twój zakres obowiązków Realizacja transportu drogowego na trasach PL-AT-PL zestawem (ciągnik siodłowy MAN nowa kabina + naczepa firanka standard). Jazda w kolkach lub na zlecenia ogólne. 80% zleceń od bezpośrednich kontrahentów. Dbanie o terminowość d...

17.06.202417.06.2024

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Częstochowa, Kielce, Lublin, Starachowice, Stalowa Wola, Sandomierz, Kraśnik, Piekary Śląskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Tomaszów Lubelski, Zamość, Zawiercie, Lubartów, Chełm, Hrubieszów, Kłobuck, Łęczna, Bytom, Przeworsk, Świdnik, Opol

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Gdańsk, Rumia, Wejherowo, Koszalin, Słupsk, Kołobrzeg, Szczecinek, Kościerzyna, Gdynia, Pruszcz Gdański, Kwidzyn, Starogard Gdański, Lębork, Kartuzy, Malbork, Tczew, Bytów, Białogard, Goleniów, Władysławowo, Nowogard, Gryfice, Puck, Świnoujście, Nowy Dwór