Filtruj

Praca It Pomoc - Gniezno

1-3 z 3 ofert pracy

TADSS Maintainer

nowa oferta
GSCS POLAND SOLUTIONSGSCS POLAND SOLUTIONS
Gniezno

GSCS Poland Solutions poszukuje wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów IT na stanowiska, które będą wspierać szkolenie polskich Wojsk Lądowych w Poznaniu, Wesołej i Żurawicy. Stanowiska te zostaną otwarte pod koniec maja lub w czerwcu, a kandydaci muszą być gotowi do rozpoczęcia prac...

29.04.202429.04.2024

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Gniezno, Piła, Wałcz, Kutno, Turek, Wągrowiec, Jarocin, Koło, Złotów, Gostyń, Nowy Tomyśl, Nakło, Wolsztyn, Chodzież, Środa Wielkopolska, Słupca, Śrem, Szamotuły, Oborniki, Żnin, Mogilno, Ostrzeszów, Czarnków, Grodzisk

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

Technik informatyk

AGATA RATAJEWSKAAGATA RATAJEWSKA
Gniezno

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: · poprawne funkcjonowanie sprzętu teleinformatycznego firmy; · administracja, konfiguracja oraz optymalizacja systemów informatycznych; · pomoc techniczną dla użytkowników końcowych z zakresu obsługi sprzętu i oprogramowania; · wspoma...

28.03.202428.03.2024