Filtruj

Praca It Pomoc - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Gniezno, Piła, Wałcz, Kutno, Turek, Wągrowiec, Jarocin, Koło, Złotów, Gostyń, Nowy Tomyśl, Nakło, Wolsztyn, Chodzież, Środa Wielkopolska, Słupca, Śrem, Szamotuły, Oborniki, Żnin, Mogilno, Ostrzeszów, Czarnków, Grodzisk

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

PRACA! Przedstawiciel handlowy branża IT

BUDCOMART PC CENTRUM KOMPUTEROWEBUDCOMART PC CENTRUM KOMPUTEROWE
Piła

* Firma BUDCOMART PC poszukuje przedstawiciela handlowego * * Lokalizacja: * PIŁA * Rodzaj umowy: * ETAT 1/1 * Doświadczenie: * Mile widziane * Opis stanowiska: * Firma BUDCOMART PC, poszukuje ambitnego i dynamicznego przedstawiciela handlowego, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś os...

25.09.202325.09.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Informatyk OSM Piaski

TOMASZTOMASZ
Piaski

Opis stanowiska: · zarządzanie strukturą teleinformatyczną firmy · zarządzanie bazami danych i systemami ERP · administracja aplikacjami IT, m.in.: bieżące wsparcie, analiza potrzeb, konfiguracja i przeprowadzanie aktualizacji systemów na potrzeby wewnętrzne · zabezpieczanie bezawaryjnej pracy ...

27.03.202427.03.2024