Filtruj

Praca It Pomoc - Sanok

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Kraków, Rzeszów, Dębica, Nowy Sącz, Tarnobrzeg, Bochnia, Wieliczka, Brzesko, Busko Zdrój, Jarosław, Jędrzejów, Sanok, Tarnów, Jasło, Biłgoraj, Krosno, Staszów, Przemyśl, Gorlice, Niepołomice, Mielec, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Zakopane, Brzozów, Kolbuszo

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Delphi Engineer

TEAM CONNECT SP. Z O.O.TEAM CONNECT SP. Z O.O.
Sanok

Wymagane, Delphi, SQL, PL/SQLMile widziane, PostgreSQL, Oracle, Enterprise ArchitectSystem operacyjny, WindowsTwój zakres obowiązków, Programowanie w języku Delphi, Wykonywanie testów jednostkowych opracowanego kodu, Tworzenie elementów projektu, Dokumentowanie prowadzonych prac, Realizowanie zadań ...

07.06.202407.06.2024
od 100 zł

DevOps

Sanok

Wymagane, Microsoft Azure, Docker, Kubernetes, Ansible, Git, GitLab, PostgreSQL, OracleSystem operacyjny, WindowsO projekcie, Rozwój, projektowanie oraz implementacja nowego oraz istniejącego oprogramowania.Twój zakres obowiązków, Tworzenie i rozwój oprogramowania w sektorze zdrowia: aktywny udział ...

od 100 zł