Filtruj

Praca It Pomoc - Siedlce

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Piaseczno, Białystok, Biała Podlaska, Grójec, Wołomin, Puławy, Opoczno, Garwolin, Skierniewice, Radom, Bełchatów, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Sochaczew, Wyszków, Siedlce, Piotrków Trybunalski, Łuków, Otwock, Pułtusk, Radzyń Podlaski, G

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

Siedlce, Analityk biznesowy ERP

PIOTRPIOTR
Siedlce

eastsoft Sp. z o.o. Stanowisko: Analityk Biznesowy Systemów ERP Miejsce pracy: Siedlce Opis stanowiska: Dołącz do naszego zespołu jako Analityk Biznesowy Systemów ERP w rozwijającej się firmie technologicznej. Poszukujemy osoby, która wniesie swoje doświadczenie i pasję do analizy oraz optymaliz...

28.02.202428.02.2024
od 5000 zł