Filtruj

Praca It Pomoc - Stargard

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

nowa oferta
ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Kościan, Suchy Las, Słubice, Świebodzin, Stargard, Stargard Szczeciński, Sulechów, Luboń, Gryfino, Police, Międzyrzecz, Kostrzyn, Krosno Odrzańskie, Choszczno

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Pracownik Restauracji Pracowniczej / Bufet - Sodexo Polska - Gardno

SODEXO POLSKA SP. Z O.O.SODEXO POLSKA SP. Z O.O.
Stargard

Sodexo Polska do jednej z restauracji pracowniczych zatrudni osobę na stanowisko: PRACOWNIK RESTAURACJI / BUFET Miejsce pracy: Gardno, ul. Innowacyjna Główne zadania to: Obsługa klienta, Obsługa kasy fiskalnej, Przygotowywanie zamówień, Dbanie o czystość miejsca pracy Od Kandydatów oczekuj...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia Procesów WMS

DSV SOLUTIONS SP. Z O.O.DSV SOLUTIONS SP. Z O.O.
Łozienica

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata. W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services. DSV Solutions z siedzibą w Pęci...

19.12.202319.12.2023