Filtruj

Praca Iwa - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

ESKA SYSTEM IWONA KOWALCZYKESKA SYSTEM IWONA KOWALCZYK
Białystok

Zakres obowiązków: praca w hurtowni budowlanej, obsługa wózka, układanie towaru, wydawanie towaru, rozładunek, załadunek towaru Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie uprawnienia na wózek widłowy chęci do pracy w stabilnej firmie...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik porządkowy w firmie sprzątającej

BDT SERVICE IWONA KULASZABDT SERVICE IWONA KULASZA
Białystok

Firma sprzątająca BDT-SERVICE zatrudni mężczyznę na stanowisko: Pracownik porządkowyZakres obowiązków:•doczyszczanie posadzek•sprzątanie po remontach•inne prace porządkoweWymagania:•Prawo jazdy kat. B•Brak nałogów•Dyspozycyjność•Doświadczenie mile widzianeOferujemy:•Atrakcyjne wynagrodzenie (wyższa ...

09.04.202409.04.2024

ZATRUDNIĘ kierowcę kat.B

IWONAIWONA
Białystok

Zatrudnimy kierowcę na wyjazdy 5 dyniowe na jarmarki regionalne. Oczekiwania -dyspozycyjnosc 5-6 dni w tygodniu - doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 tony Proszę o przesłanie CV...

03.08.202303.08.2023
od 5500 zł