Filtruj

Praca Izabel - Ługi

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA

ALUROM IZABELA BABIJ, ŁUGI 16 84-300 LĘBORKALUROM IZABELA BABIJ, ŁUGI 16 84-300 LĘBORK
Ługi

Zakres obowiązków: transport krajowy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie - Prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie zawodowe...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca

Ługi

transport krajowy...

Sprzedawca Pan Pomidor Pionki

IZABELAIZABELA
Pionki

Sklep firmowy Pan Pomidor poszukuje Pani na stanowisko Sprzedawczyni, która będzie odpowiedzialna za obsługę klientów oraz sprzedaż naszych produktów. Główne obowiązki obejmują obsługę kasy fiskalnej, uzupełnianie towaru na półkach, dbanie o czystość i porządek w sklepie oraz udzielanie pomocy kli...

24.04.202424.04.2024