Filtruj

Praca Jacek - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH/DOMOFONÓW

INSTALACJA DOMOFONÓW BROWARNIK JACEKINSTALACJA DOMOFONÓW BROWARNIK JACEK
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Naprawa, montaż i konserwacja domofonów, ewentualnie prace na niskiej drabinie, Dźwiganie do 10 kg. Praca na terenie Kołobrzegu w godz. 8-16. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, następnie umowa na czas nieokreślony. Wymagania: wykształcenie - elektryczne średnie branżowe doświ...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przyjmę osobę do sklepu sezonowego Grzybowo/Dźwirzyno

JACEKJACEK
Kołobrzeg

Dzień dobry. Przyjmę 1 osobę do sklepu sezonowego pod brandem żabka w Dźwirzynie , obok Kołobrzegu. Poszukuję osoby pracowitej i solidnej. Stawka 28 zł godzina pracy + premia. Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem. Oferuję : -Wynagrodzenie podstawowe -Premia motywacyjna w zależność od ...

21.05.202321.05.2023
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kelnerka, kelner na sezon letni (maj-sierpień)

JACEKJACEK
Grzybowo

Zatrudnimy energiczne osoby do pracy na stanowisku kelner/kelnerka. Praca od 27.04-15.09.2024 w trybie zmianowym od 8.00-20.00 . Wymagana aktualna książeczka zdrowia do pracy w gastronomii, punktualność, rzetelność. Mile widziane doświadczenie , ale nie koniecznie ,wszystkiego nauczymy. Praca na um...

04.04.202404.04.2024
od 29 zł