Filtruj

Praca Jacek - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnie kierowce kat C

nowa oferta
JACEKJACEK
Siedlce

Zatrudnie kierowce kat C, transport krajowy. Wyjazdy 1-2 dniowe, weekendy w domu. Solówka/firanka. Więcej informacji telefonicznie 60*******46...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

LEKARZ WETERYNARII

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA ZDROWY KURCZAK I AZOREK MAŁGORZATA I JACEK CZAJKOWSCY S. C.PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA ZDROWY KURCZAK I AZOREK MAŁGORZATA I JACEK CZAJKOWSCY S. C.
Siedlce

Zakres obowiązków: Zakres zgodny z pracą w charakterze lekarza weterynarii. Praca w godzinach 09.00-17.00 Wymagania: wykształcenie - weterynaryjne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Lekarz – prawo wykonywania zawodu uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

07.05.202407.05.2024

Zatrudnię Kuriera

JACEKJACEK
Siedlce

Zatrudnię osobę na stanowisku Kierowcy/Kuriera w Siedlcach Obowiązki: \t•\tdoręczanie oraz odbieranie przesyłek, \t•\tterminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia. Wymagania: \t•\tprawo jazdy kat. B, \t•\tumiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta i terenów pozamiejskich, ...

03.05.202403.05.2024
od 5400 zł