Filtruj

Praca Jacek - Ustka

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE I OBROTU SUROWCAMI WTÓRNYMI KAROL AGNIESZKA LIGĘZA, JACEK LIGĘZA - SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE I OBROTU SUROWCAMI WTÓRNYMI KAROL AGNIESZKA LIGĘZA, JACEK LIGĘZA - SP. J.
Ustka

Zakres obowiązków: Sortowanie złomu, Utrzymywanie porządku na placu, Załadunek/Rozładunek towaru; Godzina zakończenia pracy: 16:00 Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - doświadczenie w pracy w zespole umiejętność - dokładność, odpowiedzialność Mile widziane uprawnienia na wózek widł...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na sezon letni 2024 przy sprzedaży pamiątek i zapiekanek:

JACEKJACEK
Jarosławiec

Zatrudnię osoby na sezon letni 2024 do pracy przy sprzedaży pamiątek i zapiekanek: UWAGA WAŻNE: Zostały miejsca pracy TYLKO DLA DZIEWCZYN Proszę wysłać CV Proszę napisać od kiedy do kiedy możesz pracować (proszę podać konkretne daty, np: od 28.06.2024 do 30.08.2024) Proszę napisać czy posiadasz...

28.04.202428.04.2024
od 29 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik fizyczny

JACEKJACEK
Słupsk

Firma ogrodnicza zatrudni na umowę zlecenie pracownika. Pomoc przy zakładaniu ogrodów, pielęgnacji terenów zielonych, ogólnych prac ogrodniczych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem tel. 50*****91...

18.03.202418.03.2024