Filtruj

Praca Jadwiga - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA KAT. C - PRACOWNIK FIZYCZNY

PHU MARTEX KAMIŃSKA JADWIGAPHU MARTEX KAMIŃSKA JADWIGA
Iława

Zakres obowiązków: Dostawa węgla do klienta, załadunek węgla na palety (samochód typu winda). Wymagania: wykształcenie - podstawowe Aktualne badania lekarskie. Doświadczenie jako kierowca kat. C- mile widziane....

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątanie dla Pana - Iława, ul. Królowej Jadwigi 6

HR PROGRESSHR PROGRESS
Iława

Firma EVER GRUPA zapewniająca stabilne zatrudnienie od 1995r. zatrudni Pana do serwisu sprzątającego: Lokalizacja: Iława, ul. Królowej Jadwigi 6 Praca od poniedziałku do soboty + niedz. handlowe, w godz. 06:00 - 10:00 (4 godz.) Umowa zlecenie Stawka: 27,70 zł brutto za godz. obsługa maszyny c...

19.04.202419.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPRZEDAWCA W KWIACIARNI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Iława

Numer oferty: StPr/24/0917Obowiązki:Obsługa klienta, przygotowywanie kompozycji kwiatowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania pożądane:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Kwiaciarnia Azalia (w Parku). Zdolności manualne, miła aparycja, komunikatywn...

13.04.202413.04.2024