Filtruj

Praca Jak Wolisz - Płock

Specjalista / Specjalistka ds. wycen okien i stolarki aluminiowej

nowa oferta
ALUPROJECT POLSKA SP. Z O.O.ALUPROJECT POLSKA SP. Z O.O.
Wola Łącka

Specjalista / Specjalistka ds. wycen okien i stolarki aluminiowej Miejsce pracy: Wola Łącka (pow. płocki) Twój zakres obowiązków Przygotowywanie ofert cenowych oraz dokumentacji techniczno-handlowej Ustalenia techniczne z Klientami, Dostawcami oraz Architektami Współpraca z dostawcami Współpraca z d...

26.05.202426.05.2024

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Bydgoszcz, Inowrocław, Chojnice, Włocławek, Płock, Toruń, Płońsk, Sieradz, Wieluń, Grudziądz, Brodnica, Pabianice, Świecie, Zduńska Wola

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

19.05.202419.05.2024

Pracownik ochrony - obiekt logistyczny - Janki

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Janki

Miejsce pracy: Wólka Kosowska Zakres obowiązków: Analizowanie zdarzeń na obiekcie, prowadzenie ich rejestru Dokonywanie obchodów terenu Monitoring Kontrola zabezpieczeń Wymagania: Kultura osobista Niekaralność Komunikatywność Spostrzegawczość Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zle...

20.05.202420.05.2024