Filtruj

Praca Jako Fotograf - Siedlce

NAUCZYCIEL TEORETYCZNEJ I PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU PRZEDMIOTÓW INFORMATYCZNYCH W TECHNIKUM

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 5 IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W SIEDLCACHZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 5 IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W SIEDLCACH
Siedlce

Zakres obowiązków: Nauczyciel teoretycznej i praktycznej nauki zawodu przedmiotów informatycznych w Technikum Fotografii i Multimediów. Wymagania: wykształcenie - informatyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nawiążę współpracę z grafikiem Komputerowym

ANKRAS S.C.ANKRAS S.C.
Siedlce

Nawiążemy współpracę z w zakresie:Tworzenie grafik reklamowych na potrzeby sklepu internetowego, serwisów sprzedażowych (allegro i inne) , materiałów promocyjnych do kampanii i innych elementów wizualnych zgodnie z wytycznymi firmy (projekty etykiet itp.).Fotografia produktowa - robienie zdjęć produ...

18.04.202418.04.2024

Grafik komputerowy w sklepie internetowym

LOZKOHOLICY.PL SP. Z O.O. SP. K.LOZKOHOLICY.PL SP. Z O.O. SP. K.
Siedlce

Poszukujemy kreatywnego i utalentowanego grafika komputerowego, który dołączy do naszego zespołu! Jeśli masz pasję do projektowania graficznego i jesteś gotowy na nowe wyzwania, ta praca jest dla Ciebie. Stanowisko: Grafik Komputerowy (z umiejętnością fotografii produktowej) Obowiązki: Tworzenie ...

13.04.202413.04.2024
od 4300 zł