Filtruj

Praca Jako Fotograf

Agencja Aktorska zatrudni Kreatywne Osoby na Sezon Letni lub na stałe

nowa oferta
BORYSBORYS
Kołobrzeg

Agencja Aktorska i Reklamowa poszukuje osób do pracy na stanowiska : hostessy do prowadzenie eventów i zapraszania do współpracy asystent/ka, koordynator/ka do obsługi klienta i rozmowy z zainteresowanymi osobami chcącymi podjąć współpracę fotografa/ki do robienia portfolia dla dzieci, młodzi...

13.05.202413.05.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista d/s nieruchomości

SOJECCY NIERUCHOMOŚCISOJECCY NIERUCHOMOŚCI
Gdańsk

Opis stanowiska: systematyczne i skuteczne pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości przygotowanie i promocja ofert oferowanie i prezentacje nieruchomości klientom wsparcie klienta w procesie transakcji, negocjowanie warunków i przygotowanie dokumentów stałe monitorowanie rynku nieruchomości i współprac...

10.05.202410.05.2024
Kontraktkontrakt

Wychowawca wypoczynku LATO 2024

CHRIS TURYSTYKA I REKREACJACHRIS TURYSTYKA I REKREACJA
Warszawa

CHRIS Turystyka i Rekreacja. Jesteśmy największą polską firmą organizującą Campy i obozy dla dzieci i młodzieży z 29-letnim doświadczeniem.Kogo szukamy?Szukamy osób uśmiechniętych, otwartych, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą:· wychowawców, którzy poprowadzą też zajęcia ogólnosportowe z gier i z...

07.05.202407.05.2024