Filtruj

Praca Jako Kosmetyczka - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

KOSMETYCZKA

Zamość

Zakres obowiązków: Wykonywanie usług i zabiegów kosmetycznych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Kosmetyczka umiejętność - stylizacja paznokci umiejętność - umiejętność w zawodzie kosmetyczki...

10.06.202410.06.2024

KOSMETYCZKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1332Obowiązki:Wykonywanie zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych w salonie. Wykonywanie stylizacji paznokci maniciure i pediciure, makijaż okolicznościowyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Manicure - pedicure dobra organizacja pracy komunikatywność umie...

03.06.202403.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KOSMETYCZKA

LADY HAIR ANNA PAWLUSLADY HAIR ANNA PAWLUS
Zamość

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych w salonie. Wykonywanie stylizacji paznokci maniciure i pediciure, makijaż okolicznościowy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - dobra organizacja pracy umiejętność - komunikatywność umiejętność - Manicure...