Filtruj

Praca Jako Magazynier - Nowy Sącz

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca-magazynier

ZDZISŁAWZDZISŁAW
Nowy Sącz

Ogłoszenie o Pracę, Stanowisko: Kierowca Magazynier w Hurtowni Owoców i Warzyw Opis Firmy: Nasza Hurtownia jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w dystrybucji świeżych produktów rolniczych ,owoców oraz cytrusów najwyższej jakości. Nasza firma ceni sobie profesjonalizm, skrup...

03.06.202403.06.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

Bobowa

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i obsługa klientów. Odbieranie towaru, rozładunek towaru, załadunek towaru. Obsługa programu sprzedaż VAT. Utrzymanie bieżące czystości magazynu i jego otoczenia. Staż w Bobowej w godz. 7.00-15.00 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w ...

07.06.202407.06.2024

MAGAZYNIER OFPR/24/0903

LIMATHERM S. A.LIMATHERM S. A.
Limanowa

Zakres obowiązków: Pakowanie wyrobów gotowych zgodnie z otrzymaną specyfikacją. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 6...

05.06.202405.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0668 s