Filtruj

Praca Jako Magazynier - Sanok

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER / KIEROWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sanok

Numer oferty: StPr/24/0288Obowiązki:PRZYJMOWANIE, ROZKŁADANIE I DOSTAWA TOWARÓW DO KLIENTAWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:średnie zawodoweMiejsce pracy: OKULICKIEGO 6, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę...

06.06.202406.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

FIRMA HANDLOWA DOMICELAFIRMA HANDLOWA DOMICELA
Sanok

Zakres obowiązków: PRZYJMOWANIE, ROZKŁADANIE I DOSTAWA TOWARÓW DO KLIENTA Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier

Sanok

Zakres obowiązków: Magazynier System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inne wymagania: Obsługa komputera - P...

10.04.202410.04.2024
od 4242 zł