Filtruj

Praca Jako Pomoc Kuchenna - Brzesko

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy pomoc kuchenną i osoby do sprzatania w obiekcie

RENATARENATA
Grodków

Restauracja Pod Złotym Lwem w Grodkowie zatrudni pomoc kuchenną, a także osoby sprzątające dbające o czystość obiektu. Jeśli potrafisz gotować, lubisz porządek i czystość prześlij nam swoje CV. Kogo szukamy? Idealny profil kandydata to osoba z doświadczeniem w gastronomii na samodzielnym stanowisku...

15.06.202415.06.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc kuchenna / osoba sprzątająca

PRACA.RESTAURACJA.123PRACA.RESTAURACJA.123
Wola Batorska

Restauracja w Woli Batorskiej zatrudni pomoc kuchenną. Praca na pół etatu - zmianowa . Niedziele wolne. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz przyuczenie do wykonywanych zadań. Oczekujemy sumienności oraz staranności w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Mile widziany status emeryta lub renci...

11.06.202411.06.2024

POMOC KUCHENNA (O)

MLEKSPOL SP. Z O.O.MLEKSPOL SP. Z O.O.
Podlesie Dębowe

Zakres obowiązków: - pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw, - obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania posiłków Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Pomoc kuchenna uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania: wyks...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0450 s