Filtruj

Praca Jako Pomoc Kuchenna - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc kuchenna - wydawanie obiadów

RAJSKIE BAŁUTYRAJSKIE BAŁUTY
Łódź

Rajskie Jadło Bałuty poszukuje osoby na stanowisko pomoc kucharza. Możliwość rozliczania wynagrodzenia raz w tygodniu. Jeśli szukasz pracy w fajnym miejscu to jest to oferta dla Ciebie.Przyjdź i daj się poznać, Rajskie Jadło Bałuty ul. Zachodnia 27 łódź...

05.06.202405.06.2024

POMOC KUCHENNA

MARCIN GĄSIOROWSKI BAR STARY MŁYNMARCIN GĄSIOROWSKI BAR STARY MŁYN
Kolonia Karczmy

Zakres obowiązków: wydawanie posiłków,dbanie o czystość w kuchni, pomoc w przygotowywaniu posiłków Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pomoc w kuchni/zmywak

PAWEŁPAWEŁ
Pabianice

OPIS Bistro Pieprz i sól w Pabianicach zatrudni osobę na stanowisko pomocy kuchennej. Nasze oczekiwania: książeczka san. pozostałych czynności Cię nauczymy Zakres obowiązków: zmywak, obróbka warzyw, dbałość o czystość na kuchni Oferujemy : stałą współpracę w rzetelnej firmie, praca od poniedzi...

27.05.202427.05.2024
od 20 zł