Filtruj

Praca Jako Pomoc Kuchenna - Słubice

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc kuchenna (m/w/d)

KAROLINA ARWA GERAKAROLINA ARWA GERA
Słubice

Pomoc kuchenna - dołącz do naszego zespołu! Miejsce pracy Müllrose Poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko Pomocy Kuchennej! Jeśli pasjonujesz się kulinariami, lubisz pracować w zespole i chcesz zdobyć doświadczenie w profesjonalnej kuchni, to jest oferta dla Ciebie! Oferujemy: Stabilne ...

14.06.202414.06.2024
od 60 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnie kucharza z doswiadczeniem i pomoc kuchenna

JANUSZJANUSZ
Słubice

Zatrudnie kucharza/kucharkę oraz pomoc kuchenną do pracy w lokalu gastronomicznym . Najchętniej osoby z doświadczeniem w brańzy . Wynagrodzenie Kucharz /kucharka -7000 zł netto Pomoc kuchenna -5000 zł netto...

05.06.202405.06.2024

POMOC KUCHENNA

Słubice

Zakres obowiązków: pomoc kuchenna Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

27.05.202427.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0234 s