Filtruj

Praca Jako Pomocnik - Brzesko

SPAWANIE, ŚLUSTARSTWO, PIASKOWANIE, MALOWANIE, POMOCNIK DO PRAC

MARCIN NOJAK NOJ-MARMARCIN NOJAK NOJ-MAR
Lubsza

Zakres obowiązków: Pracownik hali, pomocnik, osoba która naprawdę chce się czegoś nauczyć i chce się wykazać swoimi umiejętnościami, pomoc przy ślusarstwie, przy spawaniu, piaskowaniu, malowaniu, ect.. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - ślusarz-spawacz umiejętność - bardzo...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik drukarza - bez zmian nocnych

nowa oferta
ATERIMA WORKATERIMA WORK
Tarnów

Co będziesz robić? Usuwał odpady z opakowań Pakował Paletyzował opakowania Porządkował halę Pomagał drukarzowi Czego oczekujemy? Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku Dostępność do pracy od zaraz Co oferujemy? Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie Wynag...

01.05.202401.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pomocnik murza, cieśli, kierowca

nowa oferta
MARKOMARKO
Tarnów

do pracy w Niemczech przy budowie budynków stany surowe , dobre warunki płacowe , znajomość języka niemieckiego oraz kierowca mile widziane . Osoby zainteresowane proszę o kontakt...

30.04.202430.04.2024