Filtruj

Praca Jako Pomocnik - Rypin

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK CUKIERNIKA

nowa oferta
KUJAWSKO-DOBRZYŃSKA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWA W RYPINIE, W SKRÓCIE KDSH W RYPINIEKUJAWSKO-DOBRZYŃSKA SPÓŁDZIELNIA HANDLOWA W RYPINIE, W SKRÓCIE KDSH W RYPINIE
Rypin

Zakres obowiązków: pomoc przy wypieku wyrobów cukierniczych Wymagania: wykształcenie - podstawowe doświadczenie zawodowe mile widziane...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w firmie ogólnobudowlanej

nowa oferta
ARTURARTUR
Pręczki

Przyjmę pomocnika do prac ogólnobudowlanych,w większości układanie kostki oraz montaż ogrodzeń. Kontakt wyłącznie telefoniczny...

21.05.202421.05.2024

POMOCNIK HODOWCY DROBIU

nowa oferta
Sinogóra

Zakres obowiązków: - współpraca z lekarzem weterynarii, - kontrola temperatury w kurniku, - rozrabianie leków wg wskazań lekarza weterynarii Wymagania: wykształcenie - podstawowe Oferta w ramach prac interwencyjnych, dostępna dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żur...