Filtruj

Praca Jako Sprzataczka - Krosno Odrzańskie

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA ZESPOŁU DO SPRAW OBSŁUUGI PLACOWKI

NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJNADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
Krosno Odrzańskie

Zakres obowiązków: utrzymywanie czystości i należytego porządku w pomieszczeniach biurowych budynku placówki; - zamiatanie i zmywanie powierzchni podłóg i schodów; - opróżnianie koszy i wynoszenie śmieci do wyznaczonych miejsc; - wycieranie kurzu; - mycie okien co najmniej dwa razy w roku; - dozór ...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZATACZKA

WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJWARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Zakres obowiązków: Prace zlecone przez kierownika WTZ Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

06.06.202406.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Personel sprzątający / Sprzątaczka (m/k)**ok. 160 km od Gubina!!

PETRALOG GMBHPETRALOG GMBH

Poszukujemy dla klienta w ok. Wittenberg Lutherstadt na stanowisko: SPRZĄTACZKA (k/m) Stawka: 14,00 € brutto/godzinę + 20 € dziennej diety za każdy przepracowany dzień Opis stanowiska: sprzątanie pomieszczeń użytkowych oraz zakłądu produkcyjneg zgodnie z planem Oferujemy: niemiecką umowę o pr...

22.05.202422.05.2024
od 12000 zł