Filtruj

Praca Jako Sprzataczka - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Placowy - Opole

CLAR SYSTEMCLAR SYSTEM
Opole

Grupa Kapitałowa Clar System to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Obecnie poszukujemy: Sprzątaczka biurowa Miejsce pracy: Opole Zakres pracy: -sprzątanie terentu zewnętrzego wokół ...

31.05.202431.05.2024

SPRZĄTACZKA

CLAR SYSTEM S. A.CLAR SYSTEM S. A.
Opole

Zakres obowiązków: sprzątanie obiektu według wyznaczonego harmonogramu pracy na obiekcje w tym, sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i technicznych. praca od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 do 20:00 lub do ustalenia. W pierwszej kolejności kontakt telefoniczny z pracodawcą 6605671...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątanie biura i hali - praca na pół etatu

nowa oferta
DES SOFA LINE SP. Z O.O.DES SOFA LINE SP. Z O.O.
Ozimek

Praca w MYŚLINIE! Chcesz razem z nami tworzyć zespół, który zajmuje się wytwarzaniem mebli od podstaw? Szukasz stałej i stabilnej pracy? Wyślij do nas swoje CV i dołącz do naszego zespołu już dziś! DES Sofa Line Sp. z o.o. w Myślinie Jesteśmy firmą z blisko 30 letnim doświadczeniem w produkcji ...

05.06.202405.06.2024