Filtruj

Praca Jako Sprzataczka - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JANUSZA KORCZAKASZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JANUSZA KORCZAKA
Szczecin

Zakres obowiązków: 1) SPRZĄTANIE SZKOŁY (KLAS, KORYTARZY, TOALET) 2) SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH 3) UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W BUDYNKU SZKOŁY PRACA W GODZINACH OD 07.00 DO 13.00 I OD 13.00 DO 19.00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - PRACA W ZESPOLE umiejętność - UCZCIWO...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka do czyszczenia sprzętu AGD

OUTLETRTVAGD.PLOUTLETRTVAGD.PL
Szczecin

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Sprzątaczka do czyszczenia sprzętu AGD. Wynagrodzenie: 4000 – 4500 zł brutto. OutletRTVAGD to jest firmą serwisowo – handlową działającą od 2010 roku. Specjalizujemy się w naprawie oraz sprzedaży urządzeń takich jak: roboty sprzątające, odkurzacze, ekspresy do kawy, ...

11.04.202411.04.2024
od 4000 zł

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY

VIOLA WIOLETA STASIŁOWICZVIOLA WIOLETA STASIŁOWICZ
Police

Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi, pranie, maglowanie oraz sporadyczne przyjęcie gości Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)...

12.04.202412.04.2024