Filtruj

Praca Jakosci Wyrobu - Suwałki

1-3 z 3 ofert pracy

LAKIERNIK PROSZKOWY

nowa oferta
ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O.ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O.
Suwałki

ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O. - duży i nowoczesny producent konstrukcji stalowych poszukuje pracownika na stanowisko: Lakiernik ProszkowyUWAGA!!! Praca dla osób bez doświadczenia – zapewniamy specjalistyczne szkolenia przygotowujące do wykonywania zawoduOferujemy:• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do...

28.06.202428.06.2024

LABORANT/KA FABRYKA PŁYTY WIÓROWEJ TANNE SP. Z O. O. W SUWAŁKACH

FABRYKI MEBLI FORTE S. A.FABRYKI MEBLI FORTE S. A.
Suwałki

Fabryka Płyty Wiórowej TANNE Sp. z o. o. w Suwałkach poszukuje kandydatów na stanowisko - LABORANT/KA TWOJE ZADANIA: - Pobieranie próbek wyrobu gotowego do badań (w tym wycinanie próbek płyty na pile tarczowej) - Badanie i ocena surowców drzewnych i chemicznych do produkcji płyty wiórowej i oklejane...

14.06.202414.06.2024

POMOCNIK PRODUKCJI

SALAG SP. Z O.O.SALAG SP. Z O.O.
Suwałki

Zakres obowiązków: -zasilanie maszyn odpowiednim surowcem, kontrolowanie ilości tworzywa w maszynie wytłaczającej, -prace pomocnicze przy linii produkcyjnej, -dbanie o porządek w miejscu pracy, -pomoc przy pakowaniu listew, -sprawdzanie jakości wytwarzanych produktów, -współpraca z operatorem maszyn...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0347 s