Filtruj

Praca Jan - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI FINANSOWEJ WYDZIAŁU

UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIEUNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE
Częstochowa

Zakres obowiązków: • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych. • Ewidencja i rozliczanie wydatków oraz analiza wykorzystania limitów finansowych wydziału. • Obsługa księgowa projektów. • Kontrola rozrachunków w celu terminowego realizowania płatności. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w ty...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca przy wykończeniach wnętrz budynków modułowych na hali/Mińsk Maz.

ROBERTROBERT
Janów

Firma Moderty - Premium Modular Solutions zatrudni Pracowników Robót Wykończeniowych przy Produkcji Domów Modułowych Lokalizacja: Hala produkcyjna w okolicach Mińska Mazowieckiego Opis stanowiska: Szukamy doświadczonych pracowników robót wykończeniowych do pracy przy produkcji domów modułowych n...

27.05.202427.05.2024
od 35 zł

Praca przy układaniu kostki brukowej

KONRADKONRAD
Janów

Zatrudnię pomocnika do układania kostki brukowej. Praca na terenie gminy Ostrówek i okolicznych gmin. Praca w młodym zgranym zespole. Doświadczenie nie jest wymagane. Przyjmę również studentów i uczniów na okres wakacyjny....

26.05.202426.05.2024